O NÁS

Kdo jsme?

Jsme moderní dynamická společnost vycházející z dlouholetých zkušeností a potřeb zákazníků. Standardně se zabýváme servisem asynchronních a kroužkových elektromotorů všech značek (Siemens, KEM, CANTONI, BONFIGLIOLI, MEZ).

Provádíme generální opravy elektrohydraulických pohonů – ELHY.

Provádíme generální opravy jeřábových elektromotorů.

Provádíme generální opravy stejnosměrných elektromotorů, čerpadel a míchadel kejdy LANDIA, BAUER, ORAMONT, STREISAL,MEZ, LJM, AMAPROP, VENERONI, CRIMAN, WILO, FLYGT, SIGMA, GRUNDFOS.

Čím se odlišujeme?

Jednoznačně tím, že je pro nás zákazník na 1. i dalších místech! Až na naprosté výjimky, které nemůžeme ovlivnit, vždy dostojíme předběžné ceně, kterou od nás zákazník písemně obdrží už při přijímání motoru do opravy.

To je hlavním důvodem, proč jsou nám zákazníci věrní od vzniku naší společnosti do dnešních dnů a převážně pracujeme formou celoročních objednávek.

Trocha historie?

V roce 1990 začal pan Milan Vašíček st. podnikat v oboru elektroinstalací a oprav elektromotorů. Během několika let se záběr a činnosti rozšiřovali, zákazníků i zaměstnanců přibývalo, a tak v roce 2009 vznikla společnost Emonix elektric spol. s r.o. jako logické vyústění rozvoje společnosti.

Tuto společnost založil a řídí Milan Vašíček ml., který začínal jako řadový pracovník a na základě znalostí procesů nastavil fungování společnosti do dnešní podoby.